MÖBLER / Bord / Sminkbord 12948331
nr 1294 8331
Sminkbord
längd: 102 cm, djup: 55 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:46:09
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr